?>

Vyrábíme

Vestavěné skříně

Vestavěná skříň je skříň přímo na míru. Skříň, která „zapadne“ na určité místo. Do výklenku vedle komínu, sloupu nebo prostě skříň přes celou stěnu.

Můžete si, tak jako u jakéhokoliv jiného výrobku, vybrat z široké škály materiálů a především designů, které lze libovolně kombinovat. Vybraný materiál pak společně doplníme kováním.

Většinu vestavěných skříní zhotovujeme s posuvnými dveřmi, které mohou být vcelku nebo s oddělenými vrchními nástavci. Stylovým a zároveň praktickým doplňkem, který ocení především ženy, je např. zrcadlo.

Skříně

Do bytu nebo domu pasují nejenom vestavěné skříně, ale i ty obyčejnější, volně stojící. Vytvoříme Vám skříňku na míru kam ji budete potřebovat.

Děláme noční stolky, botníky, koupelnové skříňky, knihovny i další volně stojící skříně.

Tyto skříně mohou stát na zemi – na viditelných nožičkách nebo zakrytých soklem. Skříňky lze i zavěsit na zeď.

Kuchyně

Kuchyň je srdcem domova. V dnešní době si ji můžete vyladit dle vlastních představ a do nejmenších detailů.

Mohlo by se zdát, že základem jsou barvy kuchyňské linky, ale dnes je již kladen důraz na mnoho dalších prvků. Z našich vzorníků si můžete vybrat v široké nabídce designů. Možná Vás překvapí mnoho systémů kování a rozsáhlý drátěný program, který usnadňuje práci a pohyb v kuchyni.

Důležité je i správné osvětlení kuchyně. Kromě centrálního osvětlení si můžete navolit i osvětlení pracovní desky nebo vnitřních skříněk (pomocí LED pásků).

Postele

Postel potřebuje každý! A my jsme tu pro Vás. Postel Vám vytvoříme na míru, přesně, jak ji budete potřebovat. Můžeme ji zhotovit v jakémkoliv rozměru si budete přát (manželské dvoulůžko, jednolůžko nebo třeba palandy). Nebráníme se ani různým nevšedním nápadům.

Postel můžeme vytvořit opět z masivu, odstín je pak možno doladit povrchovou úpravou), nebo z laminátových desek – zde může být vhodným doplňkem jinak barevná hrana desky.

Dveře

Po domluvě a zaměření Vám můžeme vytvořit dveře přímo k Vám. A to jak interiérové i s obložkami, tak exteriérové.

Pergoly a přístřešky

Jsou potřeba v létě i v zimě! V létě Vás krásně ochrání před sluncem a poskytnou stín pro relaxaci nebo posezení s přáteli. V zimě naopak ochrání Vaše auto nebo dříví před sněhem, deštěm a mrazem. Prostě je to potřebná věc! Postavíme dle Vašeho přání.

Schody

Schody, schůdky, schůdečky … vyrobíme je do bytu, domu nebo i na zahrádku. Z materiálu, který si vyberete, s úpravou jakou chcete (můžeme je namořit, nalakovat, natřít nebo je jenom ošetřit speciálním olejem).

Ostatní

  • stoličky
  • noční stolky
  • obložení stěn
  • nástěnná zrcadla
  • kadibudky, ….
  • a mnoho dalšího

Vše dle Vašeho přání … .