Materiály

Masiv

Při výrobě nábytku jsou dvě možnosti výběru materiálu, masiv (surové dřevo) nebo laminované desky. Nábytek vyrobený s masivu je ta nejlepší varianta pro Váš domov. Vyrábíme za všech dřevin: smrk, borovice, buk, dub, jasan, javor, … . Stačí si jen vybrat.

Lamino

Pro nábytek s laminovaných desek používáme stabilního výrobce firmu EGGER. Ručí za svojí kvalitu, odolnost a dostupnost zboží. V jejím širokém odstínovém programu si najde vzor každý. Samozřejmě po domluvě můžeme nabídnout i vzorníky dalších firem.

Kování

Jako dodavatele kování využíváme společnost Blum, která je známá jako inovativní rodinná firma s mezinárodním zaměřením nábytkového kování. Moderní kování zvýší komfort pohybu ve všech místnostech v bytě či domě. Zejména pak v kuchyni, kde můžeme využít mnoha „vychytávek“.

Povrchová úprava

Povrchové úpravě dřeva předchází dlouhé broušení či hoblování do úplné hladkosti. Poté můžeme využít mnoho variant od lazur, mořidel, laků až po oleje a přírodní barvy. Vždy je nutné myslet na účel, kterému má výrobek sloužit.